O firmie

Kilka słów o nas
Nasza wypożyczalnia działa na rynku zachodniopomorskim od 2012 roku, gdzie świadczymy usługi z zakresu wynajmu aut osobowych na ternie Portu Lotniczego Szczecin Goleniów oraz w województwie zachodniopomorskim. Nasza oferta skierowana jest do firm jak i klientów indywidualnych. Wysoka jakość naszych usług oraz niskie ceny wypożyczanych samochodów sprawiają, że jesteśmy jedną z najbardziej konkurencyjnych firm w branży wynajmu samochodów osobowych. Cały czas staramy się wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom i w związku z tym poszerzamy naszą flotę o nowe modele i marki samochodów takie jak Citroen, Hyundai, Skoda, Opel czy Peugeot. Dbamy o nasze samochody dzięki czemu utrzymywane są w doskonałym stanie technicznym jak i wizualnym. Dzięki temu wypożyczając u nas samochód możecie Państwo podróżować wygodnie, bezpiecznie i oczywiście komfortowo. Zapraszamy do sprawdzenia naszych cen i ofert. Wykwalifikowana kadra odpowie na każde Państwa pytanie oraz pomoże dostosować ofertę najmu samochodu do Państwa indywidualnych potrzeb.
Zapraszamy do sprawdzenia naszych cen i ofert. Wykwalifikowana kadra odpowie na każde Państwa pytanie oraz pomoże dostosować ofertę najmu samochodu do Państwa indywidualnych potrzeb.
Wyróżnia nas przede wszystkim elastyczność, mobilność, proste zasady, brak ukrytych kosztów, niskie ceny, całodobowa obsługa na lotnisku, a gdy opóźni się Państwu lot... dla nas nie ma problemy my poczekamy!
"Think globally, act locally!"